KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16737109

nr 1673 7109

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, religiöst motiv. Olja på pannå, 51x30 cm, yttermått inklusive ram: 64x41 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 20 januari 2025
kl 19:19:25